Goto Mobile Version
R
A
L
L
Y
A
E
G
E
A
N
5ος Γύρος Rally Αιγαίου Ατομικό 2017-2018
Θεσσαλονίκη-Βόλος
Ten Pin Καλαμαριά (10 διάδρομοι Brunswick Anvilane ProLane)
[Θεσσαλονίκη 21/04/2018 - 22/04/2018]
Ονοματεπώνυμο:
Ονοματεπώνυμο
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΑΜΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΒΑΛΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΕΒΕΤΖΙΚΗΣ ΘΑΝΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΓΕΡΕΝΤΕ ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΖΙΤΖΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΑΚΗΣ
ΓΚΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΑΤΡΟΤΖΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΪΠΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΕΣΣΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΚΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΛΥΜΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΦΚΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΛΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΥΡΟΝΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΜΕΡΑΜΠΕΛΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΟΥΧΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΙΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΟΤΖΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΠΟΥΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΟΥΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΑΚΗΣ
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΞΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΟΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΡΓΑΜΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΗΝΙΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΠΟΥΛΙΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΤΑΒΙΝΤ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ
ΣΑΞΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΞΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΑΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΣΒΕΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΜΠΟΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΕΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΤΣΑΚΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΝΔΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΤΣΙΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΨΑΡΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΨΥΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Επιλογή Γκρουπ:
Επιλογή Γκρουπ
Γκρουπ 1 [ΣΑΒ 21/04/2018 11:00] (8)
Γκρουπ 2 [ΣΑΒ 21/04/2018 14:00] (7)
Γκρουπ 3 [ΚΥΡ 22/04/2018 14:30] (7)
Re-entry Γκρουπ:
Επιλογή Γκρουπ (προαιρετικά)
Γκρουπ 1 [ΣΑΒ 21/04/2018 11:00] (8)
Γκρουπ 2 [ΣΑΒ 21/04/2018 14:00] (7)
Γκρουπ 3 [ΚΥΡ 22/04/2018 14:30] (7)
Τηλέφωνο Επικοινωνίας:
Διεύθυνση e-mail:
Σύλλογος:
Κατηγορία:
Φύλο:
Γκρουπ 1 [ΣΑΒ 21/04/2018 11:00]
Ονοματεπώνυμο
Σύλλογος
Κατηγ.
Φύλο
1
ΜΟΥΧΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
2
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Βόλος B.C.
C
Α
3
ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Βόλος B.C.
A
Α
4
ΤΣΑΚΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
5
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
6
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
7
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
8
ΠΕΡΓΑΜΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
9
ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
10
ΜΠΟΤΖΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
11
ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Βόλος B.C.
C
Α
12
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
13
14
15
16
17
18
19
20
Διαθέσιμα Γκρουπ
Θέσεις
1ο [ΣΑΒ 21/04/18 11:00]
8
2ο [ΣΑΒ 21/04/18 14:00]
9
3ο [ΚΥΡ 22/04/18 14:30]
6
Γκρουπ 2 [ΣΑΒ 21/04/2018 14:00]
Ονοματεπώνυμο
Σύλλογος
Κατηγ.
Φύλο
1
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΤΑΒΙΝΤ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
2
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
3
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
Βόλος B.C.
C
Α
4
ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Βόλος B.C.
A
Α
5
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
6
ΠΕΡΓΑΜΗΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
7
ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Βόλος B.C.
C
Α
8
ΠΟΥΛΙΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Γ
9
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
10
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
11
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Διαθέσιμα Γκρουπ
Θέσεις
1ο [ΣΑΒ 21/04/18 11:00]
8
2ο [ΣΑΒ 21/04/18 14:00]
9
3ο [ΚΥΡ 22/04/18 14:30]
6
Γκρουπ 3 [ΚΥΡ 22/04/2018 14:30]
Ονοματεπώνυμο
Σύλλογος
Κατηγ.
Φύλο
1
ΜΟΥΧΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
2
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΤΑΒΙΝΤ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
3
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
4
ΣΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Γ
5
ΣΑΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Γ
6
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
8
ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
9
ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
A
Α
10
ΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
11
ΟΥΛΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
12
ΑΚΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
13
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
B
Α
14
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος B.C.
C
Α
15
16
17
18
19
20
Διαθέσιμα Γκρουπ
Θέσεις
1ο [ΣΑΒ 21/04/18 11:00]
8
2ο [ΣΑΒ 21/04/18 14:00]
9
3ο [ΚΥΡ 22/04/18 14:30]
6